Turkey
18 January 2018
Feed on
Uncategorized
May 31st, 2010

Android kullanıcıları – harika araçlara sahipsiniz – şu an bu harika deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Telefonunuzun internet bağlantısı üzerinden ücretsiz video görüşmeler ile kız arkadaşınıza iyi geceler öpücüğü gönderebilirsiniz!

fring’in son haberlerine buradan ulaşabilirsiniz. Android versiyonunu indirmek için tıklayın.

Not: Çift taraflı görüntülü görüşme imkanı sunuyoruz. Fakat cihazınızda yer alan kameranın yönünü değiştiremiyoruz.

Uncategorized
May 27th, 2010

Nokia Symbian kullanıcıları – dikkatinizi çekmek istiyoruz! fring ilk kez bu kadar kolay kullanılabilir oldu.

Arkadaşlarınızı bulmak şimdi çok kolay, fring’in otomatik arkadaş bulma özelliğine teşekkür edeceksiniz. fring ile artık tüm telefon rehberinizi arkadaşınız olarak ekleyebiliyor ve fring kullanıcısı arkadaşlarınıza kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Bundan böyle üyelik anında tüm profil bilgilerinizi dolduracak ve gerçek zamanlı bilgi güncelleme yapabileceksiniz. İlk girdiğiniz zaman avatarınız size gözükecek.

Yeni versiyon bir yığın bug düzeltmesini ve diğer çözülmüş sorunları içeriyor. Kullanıcılarımıza teşekkür etmek borcumuz. Geri bildirimleriniz olmasa bunu başaramazdık.

Yeni fring versiyonunu yükleyin.

Uncategorized
April 28th, 2010

Android sahibi fring kullanıcılarından harika haberler almaya devam ediyoruz. Sadece bir ay önce Android versiyomuzun ilkini yayınladık. Bugünkü versiyon yeni bir arkadaş listesi görünümü, yeni bir profil ekranı ve daha duyarlı bir arama fonksiyonu ve diğer geliştirmeleri kapsıyor.

İlk önce arkadaş listesini geliştirdik ve onu daha fazla kullanıcı dostu haline getirdik. Yeni arkadaş listesi özelliği arkadaşlarınızın fotoğraflarını ve bilgi güncellemelerini içeriyor.

Profilinizi kişiselleştirebilirsiniz. Fotoğraf ekleyebilir, duygudurumunuzu güncelleyebilir, email adresinizi ve telefon numaranızı ekleyebilirsiniz. Hepsini bir tuşla yapabilirsiniz.

Sizlerin sıkça talep ettiği gibi bir arama ekranı ekledik (DTMF’yi kapsayan), bununla birlikte bir görüşme sırasında da arama yapabilirsiniz.

Son versiyonumuzu buradan indirebilirsiniz.

Uncategorized
April 28th, 2010

Son Android geliştirmemizden sonra kullanıcılardan harika bir geri bildirim alıyoruz. Geri bildirimler için teşekkürler.

Çoğu Android kullanıcısı mobil telefonlarda, fakat fring tüm diğer Android cihaz tiplerinde de çalışıyor. Bunlardan biri de MID’ler olarak bilinen “Mobile Internet Devices”.

Camangi Android webstation’da çalışan bu versiyonu izlemelisiniz.

Uncategorized
April 28th, 2010

Bugün herhangi bir yerden mobil cihanızla ücretsiz görüntülü aramaya başlayabilirsiniz.

fring 2 ay önce Nokia dokunmatik cihazlarında internet üzerinden dünyanın ilk video arama servisini başlattıktan sonra, video arama konusunda binlerce istek aldık. Bundan sonra Nokia’nın popüler 9.2 serisi telefonlarında (E71, E66 ve daha fazlasını kapsayan) video desteği vermeye başladık.

Bugün ücretsiz olarak bunu telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Diğer Nokia kullanıcıları da üzülmesinler – fring bir hafta içinde Symbian 9.3 OS destekli Nokia cihazlarında da aktif olacak. Bizi takip etmeye devam edin.

Uncategorized
March 1st, 2010

Bir kaç hafta önce Symbian S60 ve iPhone/iPod touch cihazlarındaki dünyanın ilk internet video görüşmelerini anons ettik.

Kullanıcı istekleri ve video arama kullanım oranları için teşekkür etmek için daha fazla cihaz için video arama desteği sunmaya başladık.

Şimdi daha fazla iyi haber var. Bugün Nokia E72 ve E75 (Tüm diğer Sybian 9.3) kullanıcıları fring ile Skype üzerinden ücretsiz video görüşme yapabilecekler.

Tüm Nokia Symbian kullanıcıları için diğer haberimiz de en yeni versiyonunuzun çeşitli geliştirmelere, bug onarımlarına ve daha iyi bağlantı seçeneklerine sahip olduğudur. Son versiyonumuzu kullanmanızı öneriyoruz.

Buradan indirebilirsiniz http://www.fring.com/download.

Uncategorized
January 28th, 2010

Sizin yoğun istekleriniz gelmişti.

Şimdi Apple’ın da onaylamasıyla beraber iPhone’larınızda 3G ile görüntülü konuşma yapabileceksiniz.

Hiç bir güncelleme ve indirme yapmadan görüntülü görüşmeye başlayabilirsiniz.

Eğer görüntülü görüşme yapamıyorsanız, ayarlar menüsünden önce çevrimışı olun ve daha sonra fring’i tekrar başlatın. Hemen düzelecektir.

Uncategorized
December 17th, 2009

fring’in iPhone uygulaması için AppStore’da yeni bir versiyon (fring 3.0.0.7) yayınladık.

Daha iyi bir fring deneyimi için küçük değişiklikler yaptığımız bu versiyona geçerseniz karşılaşacağınız yenilikler/geliştirmeler şunlar:

-Video kalitesinde geliştirmeler
-Bug temizliği
-Yeni video test araması

fring kullanıcılarımızdan gelen geri dönüşler için teşekkürler. Görüntülü video hizmetini sizlerden gelen geri dönüşlerle geliştirmeye devam edeceğiz.

Uncategorized
December 16th, 2009

fring severler oylama zamanı! Nokia Ovi tarafından düzenlenen “Yılın Olmazsa Olmaz Uygulaması” ödüllerinde aday gösterildik.

Nokia Ovi Store’da yer alan uygulamalardan olmazsa olmaz olanları seçmek ve tüm diğer kullanıcılara yardımcı olmak için büyük bir şans. Göreceğiniz gibi 9 farklı kategoride oylamanızı bekleyen onlarca uygulama var. fring de “sosyal ağlar” kategorisinde yerini alıyor.

Ovi_awards

Oylama 22 Aralık Günü’ne kadar sürecek, oylamayı bu adresten yapabilirsiniz!

Uncategorized
December 1st, 2009

Geçtiğimiz gün yayınladığımız görüntülü konuşma özelllği sadece Nokia’nın bazı modellerini kapsıyordu. Şimdi bu özellik iPhone ve iPod touch’larda da kullanılabiliyor.

fring iPhone uygulaması kullanıcılarının yapması gereken tek şey fring versiyonlarını güncellemeleri. Bundan böyle fring ve Skype aramalarınızı görüntülü olarak gerçekleştirebileceksiniz. (tek yönlü; tek kamera ile)

Steve Jobs dokunulabilir ekran altındaki gizli ön yüz kamerasını anons ettiği gün iPhone’da çift yönlü görüntülü görüşmeyi de ilk kez fring ile gerçekleştireceksiniz.

fring’i seçtiğiniz ve yenilikleri takip ettiğiniz için teşekkürler.

Page 1 of 41234